English
English Deutsch

NEXT LEVEL SOLUTIONS.

LUKAS v České republice

AGILNĚ, TRVALE, SPOLEHLIVĚ A S ORIENTACÍ NA BUDOUCNOST – LUKAS myslí dále, vyvíjí řešení šitá na míru a je vždy o krok napřed před požadavky trhu. S tímto přístupem LUKAS velmi brzy zanechal stopu na trhu.

Rok 1991 je počátkem rozvoje výrobních a obchodních aktivit firmy LUKAS-Erzett v České republice. Postupně byly v obci Skalná, nedaleko u Chebu, vybudovány nové výrobní, skladové a administrativní objekty, kde nyní společnost LUKAS CZ sídlí. Město Skalná bylo vybráno díky blízkosti u německých hranic, dopravní dostupnosti a díky vstřícnosti zástupců města Skalná. V současné době se naše firma řadí mezi střední a velké podniky (200-300 pracovníků).

OPTIMÁLNÍ DOSTUPNOST, ŠIROKÁ NABÍDKA PRODUKTŮ, INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA

LUKAS Produkty

Náš výrobní závod se soustřeďuje na výrobu lamelových brusných talířů, brusných vějířů z plátna, rouna a jejich kombinací, výrobu brousicích válců, porézních brousicích kotoučů a brousicích průmyslových čepiček a také podologických patentovaných čepiček. Prodáváme kompletní sortiment brusných nástrojů skupiny LUKAS-ERZETT, doplněný technickými kartáči. Dodáváme veškeré možné nástroje pro broušení, frézování, předleštění, finalizaci povrchů i leštění.

Naši zákazníci nakupují různé druhy všestranných i specializovaných lamelových talířů se širokým spektrem použitelnosti například SLTT –  na plechovém nosiči s keramickým zrnem. Výhodou tohoto lamelového talíře je neobyčejný úběrový výkon, patentovaný tvar lamel, jejichž uspořádání umožňuje méně hluku, méně vibrací, rychlejší práci, vyšší výkon a lepší povrchové výsledky.  

Dalším často používaným nástrojem pro broušení v ručně vedených bruskách jsou efektivní brousící vějíře. Skládají se z jednotlivých lamel brusné pásky a brusného rouna, nebo kombinací obojího materiálu a jsou vějířovitě upevněny kolem náboje nástroje. 

Jsme hrdí, že vyrábíme speciální patentované produkty pro péči o pokožku nohou , kdy při výrobě jsou použity jen přírodní suroviny. Jedná se o světovou inovativní novinku v bezpečnějším ošetření nohou. Technologie změny barvy čepičky včas varuje před hrozícím přehřátím pokožky několika stupňovou změnou barvy kloboučku. Pedikér na to může okamžitě reagovat snížením tlaku, změnou pracovní oblasti nebo krátkým přerušením ošetření.

CERTIFIKOVANÁ KVALITA LUKAS

Kvalita

 • Certifikát LR
 • Řízení kvality podle DIN EN ISO 9001:2015
 • Pravidelné audity prováděné DQS
 • Brusné nástroje LUKAS jsou vyráběny v souladu s bezpečnostními pravidly oSa (doporučujeme také dodržování bezpečnostních doporučení FEPA)

Profesionální asociace

Jsme aktivním členem následujících profesních sdružení

FEPA – Federace evropských výrobců
Informace o správném používání brusných nástrojů naleznete na: www.abrasivessafety.com

LUKAS V DOBĚ SVĚTOVÉHO PRŮMYSLU

Servis

Naše bohaté zkušenosti s výrobou kvalitních značkových nástrojů LUKAS, pracovitost a nápaditost nám umožňuje flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Dostatečné skladovací prostory zajišťují stálou zásobu skladového zboží, které v co nejkratší možné době dodáváme k Vám, k našim zákazníkům. 

Naše motto zní „NEXT LEVEL SOLUTIONS – ŘEŠENÍ DALŠÍCH ÚROVNÍ“, je to slib, který Vám dává mezinárodně působící podnik, vlastněný a řízený rodinou a to každý den již více jak osm desetiletí.

Přejeme si, abyste Vy zákazníci společnosti LUKAS pracovali s našimi nástroji co nejúspěšněji. Sledujeme, co je nového v praxi, inovujeme a nasloucháme Vašim přáním a požadavkům.

Proto dbáme na to,  aby naše znalosti a Know How pro výrobu nástrojů na míru byly uplatněny u všech našich více jak 3500 katalogových položek z vlastní výroby a také při poradenství a vývoji nových řešení.

NEJVYŠŠÍ VÝKON PRO VÁS!

Váš  hospodářský úspěch je i našim hospodářským úspěchem. Proto si přejeme udržet si Vás jako zákazníka a odběratele na trhu.

Vaše spokojenost je naší prioritou.

Naši odborníci ve výrobě, odbytu, vývojoví inženýři a vedení hovoří Vaším jazykem, jazykem náročného zákazníka. Díváme se Vám zpříma do očí a vyvíjíme pro Vás přesné, výkonné a hospodárné nástroje optimalizované pro Vaše specifické užití. 

Lidé jsou naším nejdůležitejším nástrojem.

Kariéra

Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná
Czech Republic/Skalná

Značka LUKAS je synonymum kvality, nápadů a inovace. Tento věhlas je možný díky výkonným a motivovaným spolupracovníkům (spolupracovnicím) s nadprůměrným angažmá pro podnik během celých desetiletí. Naše cesta je v podpoře talentů, podpoře schopnosti jednotlivců, podpoře celofiremního myšlení a rozvoji potenciálu. Chceme stále patřit k nejlepším!

JSME ZDE PRO VÁS

Kontakt

KONTAKTNÍ ADRESA

LUKAS CZ spol. s r.o.
Tovární 478
351 34 Skalná
Tel.: +420 357 070 600 – centrála

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Tel.: +420 357 070 618
E-mail: hamplova@lukascz.cz

PRODEJNÍ TÝM

Tel.: +420 357 070 621 – 24
E-mail: obchod@lukascz.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

Ing. Milan Žalud
Středočeská oblast a Severní Čechy (Ústecko, Liberecko, Děčínsko, Mladá Boleslav, Rakovnicko)

Tel.: + 420 736 489 676
E-mail: zaludm@lukascz.cz

Jiří Chvátal
Moravskoslezký, Olomoucký, Zlínský Kraj, severní část Jižní Moravy

Tel.: + 420 603 187 187
E-mail: chvatal.j@volny.cz

Martin Mikulecký
Východočeská oblast a severní část Vysočiny

Tel.: + 420 605 72 37 42
E-mail: mikulecky@lukascz.cz

Josef Kočí
Karlovarsko, Plzeňsko, Podkrušnohoří, jižní Čechy, jižní část jižní Moravy

Tel.: + 420 778 771 951
E-mail: koci@lukascz.cz

Kontaktujte nás

Zavolejte jednoduše na telefonní číslo: + 420 357 070 600 nebo využijte níže uvedený kontaktní formulář.

  Oslovení*
  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Whistleblowing

  Etická Linka

  Chceme budovat vzájemnou důvěru. Proto jsme zavedli program ochrany oznamovatelů, který umožňuje oznamovat porušení právních předpisů. Této možnosti mohou využít zaměstnanci společnosti LUKAS CZ spol. s.r.o. včetně agenturních zaměstnanců a zaměstnanců pracujících na základě dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti.

  Základem ochrany oznamovatelů je ETICKÁ LINKA, kterou pro nás provozuje společnost BDO Audit. Po kliknutí na uvedený odkaz můžete podat oznámení a sledovat jeho vyřízení.

  Podat oznámení, sledovat, jak probíhá vyřízení oznámení a jak jsou chráněny Vaše osobní údaje, můžete zde:

  https://ethicshotline.eu/cs/home/?client=18234372

  Kontaktními osobami pro podání OZNÁMENÍ ve firmě jsou:

  Radka Hamplová, e-mail: hamplova@lukascz.cz, tel. 357 070 618

  Bc. Renata Záhorová, e-mail: zahorova@lukascz.cz, tel. 357 070 617

  Přehled dotačních projektů

  Dotační projekty

  Projekty spolufinancované Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu.

  Název projektu: Snižování energetické spotřeby výrobního procesu a modernizace osvětlení ve výrobních a skladových halách společnosti LUKAS CZ SPOL. S R.O.

  Je spolufinancován Evropskou unií.

  Realizace projektu: 2020

  Číslo registrační projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/19_251/0021295

  Celková investice projektu cca 4,2 mil. Kč 


  Název projektu: Modernizace soustav osvětlení a rekonstrukce rozvodů elektřiny výrobního závodu LUKAS CZ spol. s r.o.

  Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Realizace projektu: 2021

  Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/20_370/0025046

  Celková investice projektu: 4,6 mil. Kč


  Název projektu: FVE LUKAS CZ spol. s r.o.

  Popis projektu: Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 227,7 kWp sloužící pro vlastní spotřebu žadatele.

  Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde ke snížení spotřeby elektrické energie pro podnikatelskou činnost žadatele FVE LUKAS CZ spol. s r.o.

  Projekt byl podpořen z finančních prostředků EU.


  Realizace projektu: 2022

  Registrační číslo projektu: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0000594

  Celková investice projektu: 5,5 mil. Kč


  O LUKAS

  Jako technologický výrobce vysoce výkonných a inovativních nástrojových řešení pro frézování, broušení, leštění a řezání, se LUKAS-ERZETT GmbH se sídlem v průmyslové oblasti okolo Kolína nad Rýnem, vždy zaměřuje na požadavky zákazníků a nejnovější vývoj v široké škále průmyslových odvětví.

  Všechny výrobky vyráběné a prodávané společností LUKAS představují nejvyšší kvalitu, jako je výkonná práce, dlouhá životnost, vynikající ergonomie a nejlepší výsledky. A pokud vaše aplikace nevyhovuje standardnímu řešení: na každý problém vyvineme individuální odpověď. Aby nejen naše výrobky, ale především vaše výrobky zůstaly udržitelné.

  LUKAS na tepně globálního průmyslu

  S příbližně 700 zaměstnanci, vysoce moderními výrobními závody v Německu a v České Republice, také s obrovským bohatstvím zkušeností a širokým porfoliem produktů stojí společnost LUKAS pevně na trhu. Mezinárodně aktivní společnost s pobočkami a zastoupeními na všech kontinentech má více než 85 let zkušeností s výrobou systémových řešení pro automobilový, letecký, kosmický, enviromentální a energetický průmysl, stejně jako pro stavební a řemeslný průmysl.